Olejek do włosów NANOIL (Nanoil Hair Oil)

Nanoil – marka oferująca najlepszej jakości naturalne produkty, które bazują na właściwościach starannie wyselekcjonowanych olejków roślinnych. Trafione połączenie zewnętrznej elegancji z wewnętrzną skutecznością, a wszystko to za rozsądną cenę.

Seria olejków do włosów Nanoil to aż trzy propozycje:

 • olejek Nanoil do włosów średnioporowatych,
 • olejek Nanoil do włosów niskoporowatych,
 • olejek Nanoil do włosów wysokoporowatych.

Nanoil - najlepszy olejek do włosów

 

Działanie/skład

Olejek do włosów Nanoil niezależnie od wersji to innowacyjna kompozycja naturalnych olejków. Bierze z natury to, co najlepsze i łączy tak, aby pielęgnować włosy w prosty i skuteczny sposób. Jego skład w każdej wersji nieco różni się od siebie, ponieważ jest dopasowany do porowatości włosów, ich budowy, potrzeb i zdolności do absorpcji olejów. Im mocniej zniszczone włosy, tym bardziej potrzebna jest pomoc olejów bogatszych w nienasycone kwasy tłuszczowe omega. Olejek do włosów Nanoil to moc najlepszych olejów zamknięta w lekkim oleju.

Za sprawą tak skomponowanych substancji aktywnych olejek Nanoil może działać zarówno na włosy, jak i skórę głowy. Dostępne są trzy wersje, a każda z nich ma nieco innego właściwości. Najważniejsze jest jednak, że olejek do włosów Nanoil w każdym przypadku zapewnia ochronę, przywraca zdrowie i upiększa włosy – bez żadnych wyjątków. Skupia się tylko na nieco innych właściwościach w zależności od rodzaju włosów.

 • Nanoil do włosów średnioporowatych to olejek o działaniu wzmacniającym. Przede wszystkim zapobiega puszeniu się włosów, które pod wpływem wilgoci mają tendencję do kręcenia się i matowienia. Nawilża i odżywia cebulki włosów, a dzięki temu hamuje nadmierne wypadanie włosów. Dodaje im miękkości, blasku i sprężystości.
 • Nanoil do włosów niskoporowatych to olejek, który skraca czas suszenia włosów i zapewnia im termoochronę. Sprawdza się jako olejek do stylizacji, ułatwia układanie i czesanie włosów, które bez jego pomocy nie są podatne na kręcenie. Zapobiega także ich wysychaniu i utracie nawilżenia pod wpływem prażącego słońca, a także reguluje pH skóry głowy.
 • Nanoil do włosów wysokoporowatych to olejek, którego działanie jest najbardziej intensywne, ponieważ regeneruje strukturę keratynową włosów, odbudowuje uszkodzenia i wzmacnia włosy od nasady. Świetnie nawilża włosy, ponieważ wzmacnia powłokę hydrolipidową, a także reguluje funkcje zachodzące w skórze głowy, dzięki czemu przyspiesza wzrost włosów.

Jakie składniki zawiera olejek do włosów Nanoil? Przede wszystkim naturalne oleje (np. olej arganowy i olej z marakui charakterystyczne dla każdej wersji), witaminy, a także substancje dodatkowe np. jedwab lub keratyna. W skład jednego olejku wchodzi 6 olejów, choć wersja Nanoil do włosów niskoporowatych zawiera ich 9 ze względu na konieczność dodania maseł kosmetycznych idealnych dla włosów o bardziej zwartej budowie. Olejki do włosów Nanoil są wolne od silikonów i parabenów, a dzięki temu całkowicie naturalne.

Formuła/opakowanie

To, czego nie znajdziemy w większości olejkowych produktów na włosy, a jest w Nanoil, to bardzo lekka formuła odpowiednia dla każdego rodzaju włosów. Kosmetyk w całości wchłania się we włosy i skórę chwilę po nałożeniu. Nie pozostawia uczucia tłustości, nie wzmaga przetłuszczania i nie obciąża. To dlatego jest idealny nawet dla cienkich włosów. Oprócz tego, że ma formułę dopracowaną pod względem konsystencji, olejek do włosów Nanoil jest też maksymalnie wydajny. Nie potrzeba go dużo, aby zaaplikować na całe włosy i jeszcze trochę wmasować w skórę głowy. Po każdym użyciu otula włosy subtelnym i świeżym aromatem, który nie znika z włosów po chwili. Zapach Nanoil da się wyczuć na włosach jeszcze na kilka godzin po aplikacji.

Tę naprawdę dobrze skomponowaną formułę zamknięto w czarnej, smukłej butelce. Nie ma tutaj wymyślnych kształtów i kolorów, dzięki czemu olejek do włosów Nanoil to wyjątkowo elegancki kosmetyk. Kolorystyczne połączenie czerni z lustrzanym złotem to strzał w dziesiątkę. Do tego korek wykonany z naturalnego, ciemnego drewna, na którym wyrzeźbiono kroplę. To wszystko sprawia, że Nanoil to stylowy olejek do włosów. Przy okazji jest też bardzo praktyczny i wygodny, bo po korkiem znajduje się szeroka pompka zaprojektowana tak, aby dobrze dopasowywać się do kształtu dłoni i wielkości palców.

Stosowanie/efekty

Olejek do włosów Nanoil niezależnie od wersji stworzono tak, aby nadawał się do użycia na całe włosy i skórę głowy. Może aplikować go wszędzie lub wykorzystać np. tylko jako olejek do masażu skóry głowy, do zabezpieczenia samych końcówek itd. To jedyny produkt, który pozostawia nam dowolność w kwestii aplikacji. Nadaje się do olejowania włosów takimi samymi metodami jak przy wykorzystaniu naturalnych olejów roślinnych – na suche lub mokre włosy, na krótko lub długo przed myciem, a także po myciu włosów. To produkt, dzięki któremu nawet olejowanie włosów na noc może być przyjemne i łatwe. Jeśli mamy więcej czasu to najlepsze metody jego użycia, a dla intensywnego efektu kuracji można nałożyć go nawet na ciepło. Olejek do włosów Nanoil sprawdza się także jako lekki olejek do stylizacji włosów, który możemy użyć przed suszeniem dla ochrony termicznej, przed układaniem dla podkreślenia tekstury włosów lub po uczesaniu, żeby nabłyszczyć włosy i utrwalić efekty. Duża zaleta to także możliwość stosowania Nanoil w trakcie dnia dla zdyscyplinowania niesfornych kosmyków. Możliwości jest tyle, ile my sami sobie wymyślimy.

Polecany za:

 • formułę bazującą na naturalnych olejkach roślinnych
 • skład bogaty wyłącznie w naturalne i bezpieczne składniki
 • lekką konsystencję zapobiegają obciążaniu i przetłuszczaniu
 • bardzo atrakcyjny i długotrwały zapach
 • składniki perfekcyjnie dopasowane do porowatości włosów
 • wiele możliwości aplikacji w zależności od potrzeb
 • utrzymane w eleganckiej stylistyce opakowanie
 • wygodny aplikator o innowacyjnym kształcie
 • perfekcyjne wchłanianie się w skórę głowy i włosy
 • skład całkowicie wolny od silikonów i parabenów

źródło: nanoil.pl